Oferta

Jeśli marzysz o domu

Z przyjemnością pomarzymy z Tobą, a potem sprawimy by się ziściłyTworzenie domu to proces , który można podzielić na kilka etapów :

  • wybór działki
  • wykonanie projektu
  • zebranie I zatwierdzenie dokumentacji
  • budowa domu

Oferujemy współudział w tym przedsięwzięciu lub zastąpienie inwestora począwszy od wyboru działki a kończąc na “obsianiu trawnika”


  1. przy decyzji o działce pokażemy słabe I mocne strony danej lokalizacji
  2. myślenie o projekcie rozpoczynamy od wnętrz dostosowanych do potrzeb przyszłych mieszkańców przez ekonomię inwestycji do ostatecznego wyglądu domu. Doradzamy również w sprawie wyboru projektu gotowego.
  3. pomagamy w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji I występujemy w urzędach o zatwierdzenie niezbędnych zezwoleń
  4. prowadzimy budowę w określony sposób , który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo inwestycji jednocześnie prowadząc bezpłatny nadzór autorski.

Udany dom dla konkretnej rodziny na wybranej działce to cel , który pomagamy osiągnąć. Oferujemy naszą wiedzę I doświadczenie aby stworzyć fantastyczną przestrzeń do życia i rozwoju dla całej rodziny I wszystkich członków z osobna. Rozmowy rozpoczynamy od dokładnego poznania potrzeb rodziny , marzen I przyzwyczajeń. Po tym możemy pomóc odnależć w bogatej ofercie tę jedyną działkę . Rozpoznać wady I zalety różnych lokalizacji oraz wskazać pożądane cechy idealnej działki.

Wówczas możemy przystąpić do tworzenia projektu DOMU MARZEŃ.

Każda rodzina jest inna I w zasadzie “pasuje”jej inny dom . Podobnie z działką ;jej wielkość ,ukształtowanie , otoczenie , wjazd z określonej strony powinny determinować ściśle określony dom - jego kształt I wielkość ilośc okien itp. Proces budowy to setki , a może nawet tysiące drobnych I ważnych decyzji . Już na poziomie projektowania domu odrzuamy decyzje nieekonomiczne , nieergonomiczne I nieestetyczne aby osiągnąć zamierzony efekt, do którego dążymy.

Przy planowaniu procesu budowy na wiele lat lub na trzy miesiące podejmujemy inne decyzje , wybieramy inne technologie. Dom może powstać w trzy miesiące od A do Z a może być “domem rosnącym”wraz z rodziną I powstawać przez lata , budawanym bez kredytu itp.

Następnym etapem jest kompletowanie dokumentacji tej koniecznej I tej niekoniecznej ale wskazanej oraz występowanie w imieniu inwestora przed odpowiednimi urzędami. Po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń można nareszcie przystąpić do BUDOWY. Wypracowany przez lata sposób prowadzenia budowy zapewnia maksymalne bezpieczeństwo inwestora.

Jak widać proces budowy domu jest przedsięwzięciem trudnym ale dającym ogromną satysfakcję a najtrudniejszą jest DECYZJA o rozpoczęciu budowy.